Підписатися на RSS

Українсько-Польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

Українсько-Польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

В МАУП спільно з Вищою школою менеджменту (ВШМ, Легниця, Польща) створено Польсько-Український освітній центр, що дає особливі переваги для абітурієнтів. Для навчання за інтегрованою програмою по заочній формі не треба здавати ЗНО! Зарахування до ВШМ відбувається за наданням атестату про повну середню освіту та результатами співбесіди.

По закінченні першого курсу в ВШМ студент продовжує навчання на другому курсі в МАУП.

Навчання за такими спеціальностями:

 • Право (магістратура) - NEW!
 • Економіка(магістратура) -NEW!
 • Політологія(магістратура) -NEW!
 • Психологія(магістратура) -NEW!
 • Соціологія(магістратура) -NEW!
 • Туризм(магістратура) -NEW!
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії(магістратура) -NEW!
 • Управління бізнесом
 • Політологія
 • Філологія
 • Правознавство
 • Управління персоналом
 • Облік і аудит
 • Країнознавство

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Університет менеджменту (WSM w Legnicy) в м.Легниця

був заснований в 1990 році й зараз є одним із авторитетніших університетів Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Навчальний заклад надає освіту за двома формами: очною та заочною. По закінченню навчання кожен студент отримує диплом державного зразка, відповідний всім стандартам ЄС.

/Files/images/foto/legnica-wsm_ul_reymonta.jpg

Університет менеджменту в Легниці – це перший приватний ВНЗ у Польщі, що почав приймати студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для того, щоб вступити до Університету, потрібно лише пройти співбесіду. Представники ВНЗ говорять, що це робиться виключно для того, щоб визначити потреби майбутніх студентів.

Випускників WSM можна зустріти в багатьох приватних компаніях та державних установах Польщі, Чехії, Німеччини та інших країнах ЄС. Багато з них працюють на управлінських та виконавчих посадах або ж почали свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики в Університеті. Вони підкреслюють професіоналізм викладачів, актуальність навчальних програм та отриманих навичок, які вони активно використовують у своїй професійній діяльності. Переважна більшість випускників Вищої Школи Менеджменту в Легниці легко знаходять роботу за кордоном завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС.

Навчання у Польщі

Як відомо, Польща є членом ЄС з 2004 року. Це індустріальна країна з економікою, що динамічно розвивається. За останні роки багато студентів з України обирають для навчання саме польські ВНЗ, бо ціни в них доступніші, ніж в університетах інших країн Євросоюзу, а якість отриманих знань – на високому рівні.

На даний час приєднання України до Болонського процесу і до спільного європейського освітнього простору надало можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв’язків з навчальними закладами Євросоюзу, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Абітурієнти мають надати наступні документи:

1. Ксерокопя атестата – 1 прим.

2. Ксерокопія додатку до атестата (перелік предметів з оцінками) – 1 прим.

3. Ксерокопія паспорту – 1 прим.

4. Ксерокопія закордонного паспорту (за наявності) – 1 прим.

4. 3 фото 3х4.

Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності+ 300 євро.

Приймальна комісія: 066-48-49-331

Кiлькiсть переглядiв: 87