Сесія студентів заочної форми навчання (графік)
ГРАФІК
КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ПРИЙОМУ СЕСІЇ ЗФН
22.09.2018.
Аудиторія | П.І.Б. викладача | Час |
3.11. | Бойко Тетяна Юріївна, к.е.н., доцент (2.17.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
12.20. – 13.40. | ||
3.1. | Слинько Ольга Юріївна, доцент (2.17.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
2.2. | Пєстова Оксана Анатоліївна, доцент (2.1.) | 12.20. – 13.40. |
13.50. – 15.10. | ||
3.3. | Ченцова Юлія Петрівна, доцент (2.17.) | 12.20. – 13.40. |
13.50. – 15.10. | ||
2.5. | Абдулов Рінат Махмутович, к.п.н., доцент (1.2.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
2.14. | Волокитіна Любов Олексіївна, к.е.н., доцент (2.17.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
2.15. | Тищенко Тетяна Іванівна, к.е.н., доцент (2.17.) | 09.00. – 10.20. |
3.3. | Бензарь Анатолій Сергійович ст. викладач (приймальна комісія) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
2.14. | Кушлакова Надія Миколаївна, д.і.н., професор (2.16.) | 09.00. – 10.20. |
3.4. | Курбанова Аїда Набіївна, к.ф.н., доцент (2.16.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
3.14. | Кучинова Наталя Миколаївна, к.пс.н., доцент (3.14.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
12.20. – 13.40. | ||
3.3. | Сидоркіна Раїса Дем'янівна, доцент (2.16.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
13.50. – 15.10. | ||
3.4. | Марчук Юлія Миколаївна , ст. викладач (2.16.) | 09.00. – 10.20. |
1.6. | Житник Микола Олексійович, ст. викладач (1.8.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
12.20. – 13.40. | ||
2.15. | Кутова Наталя Вікторівна, викладач (2.17.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
2.15. | Бенькович Наталя Василівна, к.п.н., доцент (2.17.) | 10.30. – 11.50. |
3.12. | Може Ілля Васильович, ст. викладач (3.12.) | 09.00. – 10.20. |
29.09.2018.
Аудиторія | П.І.Б. викладача | Час |
3.11. | Бойко Тетяна Юріївна, к.е.н., доцент (2.17.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
13.50. – 15.10. | ||
3.1. | Слинько Ольга Юріївна, доцент (2.17.) | 12.20. – 13.40. |
13.50. – 15.10. | ||
2.2. | Пєстова Оксана Анатоліївна, доцент (2.1.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
3.3. | Ченцова Юлія Петрівна, доцент (2.17.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
1.6. | Житник Ніна Василівна, к.п.н., доцент (1.2.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
2.14. | Волокитіна Любов Олексіївна, к.е.н., доцент (2.17.) | 12.20. – 13.40. |
3.3. | Бензарь Анатолій Сергійович ст. викладач (приймальна комісія) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
13.50. – 15.10. | ||
2.14. | Кушлакова Надія Миколаївна, д.і.н., професор (2.16.) | 09.00. – 10.20. |
10.30. – 11.50. | ||
12.20. – 13.40. | ||
3.4. | Курбанова Аїда Набіївна, к.ф.н., доцент (2.16.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
13.50. – 15.10. | ||
3.14. | Кучинова Наталя Миколаївна, к.пс.н., доцент (3.14.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
13.50. – 15.10. | ||
3.3. | Сидоркіна Раїса Дем'янівна, доцент (2.16.) | 10.30. – 11.50. |
12.20. – 13.40. | ||
13.50. – 15.10. | ||
1.6. | Житник Микола Олексійович, ст. викладач (1.8.) | 12.20. – 13.40. |
13.50. – 15.10. | ||
2.15. | Кафеджи Галина Анатоліївна ст. викладач (2.17.) | 10.30. – 11.50. |
2.15. | Рєзнік Олег Сергійович, ст. викладач (2.17.) | 09.00. – 10.20. |