Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ студентів денної форми навчання з 2.09.2019р.

ІІ курс

ТУзд - 9-18-Б1П(4.0д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50 1.11/ Кримінальне право / ст викладач Житник М.О.
12.20-13.40
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20 Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К.
10.30-11.50 1.11/ Кримінальне право / ст викладач Житник М.О.
12.20-13.40
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20 1.11/ Цивільне право/ доцент Сидоркіна Р.Д.
10.30-11.50 1.11/ Державне (конституційне) право зарубіжних країн/ доцент Сидоркіна Р.Д.
12.20-13.40
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20 1.11/ Цивільне право/ доцент Сидоркіна Р.Д.
10.30-11.50 1.11/ Державне (конституційне) право зарубіжних країн/ доцент Сидоркіна Р.Д.
12.20-13.40 1.11/Судові та правоохоронні органи України/ доцент Лєонова О. В.
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20 1.11/ Іноземна мова / ст викладач Марчук Ю.М.
10.30-11.50 1.11/ Конституційне право/доцент Сидоркіна Р.Д.
12.20-13.40
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10

І курс

ІН35-9-19-Б1УЕП(4,0д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50 2.15 /Історія та культура України /професор/ Кушлакова Н.М.
12.20-13.40 2.15 Година куратора
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20 Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К.
10.30-11.50 2.15/ Політична економія/ доцент Пєстова О.А.
12.20-13.40 2.15/ Вступ до спеціальності "Управління персоналом і економіка праці"/ доцент Ченцова Ю.П.
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20 2.15 /Історія та культура України /професор/ Кушлакова Н.М.
10.30-11.50 2.15 /Іноземна мова/ст.викладач Марчук Ю.М.
12.20-13.40 2.15/Ділова українська мова / ст викладач Кафеджи Г.А.
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20 2.15 /Логіка/ доцент Курбанова А.Н.
10.30-11.50 2.15/ Вступ до спеціальності "Управління персоналом і економіка праці"/ доцент Ченцова Ю.П.
12.20-13.40
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20 2.15 /Логіка/ доцент Курбанова А.Н.
10.30-11.50 2.15/ Політична економія/ доцент Пєстова О.А.
12.20-13.40
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10

ІІІ курс

ТУзд- 9-17-Б1П(4,0 д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50 1.6/ Кримінологія/ ст викладач Житник М.О.
12.20-13.40
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20 1.6/ Трудове право/ ст викладач Житник М.О.
10.30-11.50 1.6/ Міжнародне право/ доцент Сидоркіна Р.Д.
12.20-13.40 1.6/ Цивільне право/ доцент Сидоркіна Р.Д.
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20
10.30-11.50 День самостійної роботи
12.20-13.40
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20 1.6/ Адміністративне право/ доцент Лєонова О.В.
10.30-11.50 1.6/ Фінансове право/ доцент Лєонова О.В.
12.20-13.40
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20 1.6/ Нотаріат України/ доцент Сидоркіна Р.Д.
10.30-11.50 1.6/ Ділова іноземна мова/ ст. викладач Марчук Ю.М.
12.20-13.40
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10

ІVкурс

ІН35 - 9-16-К1УБ(3,6 д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20
10.30-11.50 2.14./ Економічний аналіз / ст викладач Грецька І.Г.
12.20-13.40 2.14/Державне регулювання економіки/ доцент Ченцова Ю.П.
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20
10.30-11.50 2.14/ Фінанси підприємств/ доцент Слинько О.Ю.
12.20-13.40 2.14/ Менеджмент/ доцент Абдулов Р.М.
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20
10.30-11.50 День самостійної роботи
12.20-13.40
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20
10.30-11.50 2.14/ Менеджмент/ доцент Абдулов Р.М.
12.20-13.40 2.14/ Основи рекламного менеджменту/ доцент Абдулов Р.М.
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10

ІІІ курс

ІН35 - 9-17-К1Ф(3,0 д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50 3.1/ Фінансова діяльність / доцент Слинько О.Ю.
12.20-13.40 3.1/ Статистика/ доцент Пєстова О.А.
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20 Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К.
10.30-11.50 3.1/ Фінанси підприємств / доцент Слинько О.Ю.
12.20-13.40 3.1/ Банківська справа / доцент Слинько О.Ю.
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20
10.30-11.50 3.1/Українська мова за професійним спрямуванням / ст викладач Кафеджи Г.А.
12.20-13.40 3.1/ Страхування / доцент Слинько О.Ю.
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20 3.1/ Економіка підприємства / доцент Тищенко Т.І.
10.30-11.50 3.1 /Соціологія/ доцент Курбанова А.Н.
12.20-13.40
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20
10.30-11.50 День самостійної роботи
12.20-13.40
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10

ІV курс

ІН35 - 9-16-Б1УЕП(4,0 д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50 3.11/ Нормування праці/ доцент Тищенко Т.І.
12.20-13.40 3.11 /Кадрове діловодство/ доцент Ченцова Ю.П.
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20 3.11 /Просемінар з економіки та управління персоналом/ доцент Ченцова Ю.П.
10.30-11.50 3.11/Аудит персоналу/ст. викладач Бензарь А.С.
12.20-13.40
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20 3.11/Ринок праці/ст. викладач Грецька І.Г.
10.30-11.50 3.11/Аудит персоналу/ст. викладач Бензарь А.С.
12.20-13.40
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20 3.11 /Управління персоналом/ доцент Ченцова Ю.П.
10.30-11.50 3.11/ Нормування праці/ доцент Тищенко Т.І.
12.20-13.40
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20 3.11/Ринок праці/ст. викладач Грецька І.Г.
10.30-11.50 3.11/ Методи прйняття управлінських рішень/ ст. викладач Бензарь А.С.
12.20-13.40
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10

ІІ курс

ІН35-9-18-К1Т(3,6д)

Дата Пара Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача
02.09.2019 Понеділок 9.00-10.20 3.6 Перша лекція
10.30-11.50 3.10 /Географія/ ст. викладач Бензарь А.С.
12.20-13.40 3.10 /Історія України /професор/ Кушлакова Н.М.
13.50-15.10
03.09.2019 Вівторок 9.00-10.20 Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К.
10.30-11.50 3.10 /Українська мова / ст викладач Кафеджи Г.А.
12.20-13.40 3.10 /Українська література/ ст викладач Кафеджи Г.А..
13.50-15.10
04.09.2019 Середа 9.00-10.20 3.10 /Фізика і астрономія /ст викладач Може І.В.
10.30-11.50 3.10 /Інформатика та комп’ютерна техніка /ст викладач Може І.В.
12.20-13.40 3.10 /Іноземна мова/ст.викладач Марчук Ю.М.
13.50-15.10
05.09.2019 Четвер 9.00-10.20
10.30-11.50 День самостійної роботи
12.20-13.40
13.50-15.10
06.09.2019 П’ятниця 9.00-10.20 3.10 /Інформаційні системи і технології/ ст. викладач Бензарь А.С.
10.30-11.50 3.10 /Культурологія/ доцент Курбанова А.Н.
12.20-13.40
13.50-15.10
07.09.2019 Субота 9.00-10.20
10.30-11.50
12.20-13.40
13.50-15.10
Кiлькiсть переглядiв: 0