РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ студентів денної форми навчання з 2.09.2019р.
ІІ курс
ТУзд - 9-18-Б1П(4.0д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | 1.11/ Кримінальне право / ст викладач Житник М.О. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К. |
10.30-11.50 | 1.11/ Кримінальне право / ст викладач Житник М.О. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | 1.11/ Цивільне право/ доцент Сидоркіна Р.Д. |
10.30-11.50 | 1.11/ Державне (конституційне) право зарубіжних країн/ доцент Сидоркіна Р.Д. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | 1.11/ Цивільне право/ доцент Сидоркіна Р.Д. |
10.30-11.50 | 1.11/ Державне (конституційне) право зарубіжних країн/ доцент Сидоркіна Р.Д. | |
12.20-13.40 | 1.11/Судові та правоохоронні органи України/ доцент Лєонова О. В. | |
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | 1.11/ Іноземна мова / ст викладач Марчук Ю.М. |
10.30-11.50 | 1.11/ Конституційне право/доцент Сидоркіна Р.Д. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 |
І курс
ІН35-9-19-Б1УЕП(4,0д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | 2.15 /Історія та культура України /професор/ Кушлакова Н.М. | |
12.20-13.40 | 2.15 Година куратора | |
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К. |
10.30-11.50 | 2.15/ Політична економія/ доцент Пєстова О.А. | |
12.20-13.40 | 2.15/ Вступ до спеціальності "Управління персоналом і економіка праці"/ доцент Ченцова Ю.П. | |
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | 2.15 /Історія та культура України /професор/ Кушлакова Н.М. |
10.30-11.50 | 2.15 /Іноземна мова/ст.викладач Марчук Ю.М. | |
12.20-13.40 | 2.15/Ділова українська мова / ст викладач Кафеджи Г.А. | |
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | 2.15 /Логіка/ доцент Курбанова А.Н. |
10.30-11.50 | 2.15/ Вступ до спеціальності "Управління персоналом і економіка праці"/ доцент Ченцова Ю.П. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | 2.15 /Логіка/ доцент Курбанова А.Н. |
10.30-11.50 | 2.15/ Політична економія/ доцент Пєстова О.А. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 |
ІІІ курс
ТУзд- 9-17-Б1П(4,0 д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | 1.6/ Кримінологія/ ст викладач Житник М.О. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | 1.6/ Трудове право/ ст викладач Житник М.О. |
10.30-11.50 | 1.6/ Міжнародне право/ доцент Сидоркіна Р.Д. | |
12.20-13.40 | 1.6/ Цивільне право/ доцент Сидоркіна Р.Д. | |
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | День самостійної роботи | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | 1.6/ Адміністративне право/ доцент Лєонова О.В. |
10.30-11.50 | 1.6/ Фінансове право/ доцент Лєонова О.В. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | 1.6/ Нотаріат України/ доцент Сидоркіна Р.Д. |
10.30-11.50 | 1.6/ Ділова іноземна мова/ ст. викладач Марчук Ю.М. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 |
ІVкурс
ІН35 - 9-16-К1УБ(3,6 д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | 2.14./ Економічний аналіз / ст викладач Грецька І.Г. | |
12.20-13.40 | 2.14/Державне регулювання економіки/ доцент Ченцова Ю.П. | |
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | 2.14/ Фінанси підприємств/ доцент Слинько О.Ю. | |
12.20-13.40 | 2.14/ Менеджмент/ доцент Абдулов Р.М. | |
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | День самостійної роботи | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | 2.14/ Менеджмент/ доцент Абдулов Р.М. | |
12.20-13.40 | 2.14/ Основи рекламного менеджменту/ доцент Абдулов Р.М. | |
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 |
ІІІ курс
ІН35 - 9-17-К1Ф(3,0 д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | 3.1/ Фінансова діяльність / доцент Слинько О.Ю. | |
12.20-13.40 | 3.1/ Статистика/ доцент Пєстова О.А. | |
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К. |
10.30-11.50 | 3.1/ Фінанси підприємств / доцент Слинько О.Ю. | |
12.20-13.40 | 3.1/ Банківська справа / доцент Слинько О.Ю. | |
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | 3.1/Українська мова за професійним спрямуванням / ст викладач Кафеджи Г.А. | |
12.20-13.40 | 3.1/ Страхування / доцент Слинько О.Ю. | |
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | 3.1/ Економіка підприємства / доцент Тищенко Т.І. |
10.30-11.50 | 3.1 /Соціологія/ доцент Курбанова А.Н. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | День самостійної роботи | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 |
ІV курс
ІН35 - 9-16-Б1УЕП(4,0 д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | 3.11/ Нормування праці/ доцент Тищенко Т.І. | |
12.20-13.40 | 3.11 /Кадрове діловодство/ доцент Ченцова Ю.П. | |
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | 3.11 /Просемінар з економіки та управління персоналом/ доцент Ченцова Ю.П. |
10.30-11.50 | 3.11/Аудит персоналу/ст. викладач Бензарь А.С. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | 3.11/Ринок праці/ст. викладач Грецька І.Г. |
10.30-11.50 | 3.11/Аудит персоналу/ст. викладач Бензарь А.С. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | 3.11 /Управління персоналом/ доцент Ченцова Ю.П. |
10.30-11.50 | 3.11/ Нормування праці/ доцент Тищенко Т.І. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | 3.11/Ринок праці/ст. викладач Грецька І.Г. |
10.30-11.50 | 3.11/ Методи прйняття управлінських рішень/ ст. викладач Бензарь А.С. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 |
ІІ курс
ІН35-9-18-К1Т(3,6д)
Дата | Пара | Аудиторія / дисципліна / ПІБ, викладача |
02.09.2019 Понеділок | 9.00-10.20 | 3.6 Перша лекція |
10.30-11.50 | 3.10 /Географія/ ст. викладач Бензарь А.С. | |
12.20-13.40 | 3.10 /Історія України /професор/ Кушлакова Н.М. | |
13.50-15.10 | ||
03.09.2019 Вівторок | 9.00-10.20 | Спорт.зал. /Фізичне виховання/ ст. викладач Дащенко Ю.К. |
10.30-11.50 | 3.10 /Українська мова / ст викладач Кафеджи Г.А. | |
12.20-13.40 | 3.10 /Українська література/ ст викладач Кафеджи Г.А.. | |
13.50-15.10 | ||
04.09.2019 Середа | 9.00-10.20 | 3.10 /Фізика і астрономія /ст викладач Може І.В. |
10.30-11.50 | 3.10 /Інформатика та комп’ютерна техніка /ст викладач Може І.В. | |
12.20-13.40 | 3.10 /Іноземна мова/ст.викладач Марчук Ю.М. | |
13.50-15.10 | ||
05.09.2019 Четвер | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | День самостійної роботи | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
06.09.2019 П’ятниця | 9.00-10.20 | 3.10 /Інформаційні системи і технології/ ст. викладач Бензарь А.С. |
10.30-11.50 | 3.10 /Культурологія/ доцент Курбанова А.Н. | |
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | ||
07.09.2019 Субота | 9.00-10.20 | |
10.30-11.50 | ||
12.20-13.40 | ||
13.50-15.10 | |