FacebookПідписатися на RSS

Метою виховної роботи в Західнодонбаському інституті МАУП є розвиток професійно-орієнтованого фахівця, формування та високо-професіональна підготовка особистості разом з професійною компетентністю і фізичною досконалістю студента, прищеплення високоморальних та духовних якостей молодому фахівцю.

/Files/images/IMG_1672.jpg

Виховна робота в Західнодонбаському інституті МАУП реалізується через наступні напрями:

 1. Студентське самоврядування.
 2. Молодіжна громадська організація «Громада. Команда. Людина».
 3. Секції та клуби за інтересами.
 4. Традиції студентства.

Студентське самоврядування – це громадський студентський рух, що об’єднує усіх студентів Західнодонбаського інституту МАУП для реалізації молодіжної ініціативи в навчальному закладі.

Основними напрямами діяльності Студентського самоврядування є:

 • розвиток молодіжних та студентських ініціатив в різних сферах студентського життя Інституту;
 • формування традицій Інституту;
 • стимулювання творчої ініціативи студентів.

Метою студентського самоврядування є створення умов для розкриття творчого потенціалу та самореалізації кожного студента, залучення його до активної участі життєдіяльності Інституту.

Молодіжна громадська організація «Громада. Команда. Людина» здійснює волонтерську та благодійницьку діяльність у шефському форматі, та організовує роботу волонтерського руху. Постійний учасник українських благодійних акцій, таких як «День солідарності з ВІЛ позитивними» тощо. Основними напрямами діяльності організації є:

 • шефська робота з дітьми, які мешкають у дитячому будинку та навчаються у школі-інтернат;
 • волонтерська робота із людьми похилого віку, які потребують допомоги та підтримки (ветерани війни, праці, інваліди, одинокі пристарілі люди).

В Західнодонбаському інституті МАУП при ньому постійно працюють спортивні секції за такими видами спорту: дартц, шашки, настільний теніс, силова гімнастика, бадмінтон, волейбол, баскетбол.

Основними задачами спортивного сектору є організація та проведення спортивних заходів, присвячених розвитку фізичної культури; участь у спортивних змаганнях, які проходять на рівні коледжу, інституту та міста.

Крім спортивних секцій в інституті діють туристичний клуб «Едельвейс» та клуб інтелектуального розвитку «Брейн-ринг», які сприяють духовному зміцненню та інтелектуальному збагаченню студентства Західнодонбаського інституту МАУП.

Значна роль у виховній роботі приділяється традиціям Західнодонбаського інституту МАУП. Серед основних є «Посвята в студенти», яка стала головною і улюбленою традицією студентів інституту. На початку навчального року всі студенти та викладачі інституту виїжджають на два дні на одну з баз відпочинку регіону, щоб у неформальній обстановці прийняти до лав студентів новоспечених першокурсників і відчути себе єдиною великою сім’єю.

/Files/images/SDC11816.JPG

Особливе місце серед традицій посідає фестиваль «Студентська Весна», що традиційно проводиться в місті Павлоград. Студенти Західнодонбаського інституту МАУП беруть участь в наступних номінаціях: музична, хореографічна, театральна, образотворча і різних оригінальних жанрах. Фестиваль дозволяє виявити талановиту та творчу молодь серед студентства.

Святкування Міжнародного дня студента є найулюбленішою незвичайною традицією проведення та святкування заходу. У цей день заходи носять казковий та непередбачуваний характер.

З метою формування моральних цінностей, розширення світогляду, розвитку духовного потенціалу студентів відповідно до плану роботи науково-дослідної лабораторії духовного розвитку студентів проведено такі відкриті заняття:

 • Житник Н. В. «Психологія доброчинності людини»;
 • Курбанова А. Н. «Енергозбережуюча складова загальної культури людини»;
 • Абдулов Р. М. «Роль громадських організацій у формуванні моральних цінностей молоді»;
 • Горіна О. Т. «Духовна революція як феномен суспільства»;
 • Кучинова Н. М. «Психологічна готовність до шлюбу»;
 • Махмадамінова Г. А. «Якість життя як соціокультурне явище».
Кiлькiсть переглядiв: 0