Підписатися на RSS

Сесія студентів заочної форми навчання (графік)

/Files/images/foto/20180917_094017.jpg

ГРАФІК
КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ПРИЙОМУ СЕСІЇ ЗФН
22.09.2018.
Аудиторія П.І.Б. викладача Час
3.11. Бойко Тетяна Юріївна, к.е.н., доцент (2.17.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
3.1. Слинько Ольга Юріївна, доцент (2.17.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
2.2. Пєстова Оксана Анатоліївна, доцент (2.1.) 12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
3.3. Ченцова Юлія Петрівна, доцент (2.17.) 12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
2.5. Абдулов Рінат Махмутович, к.п.н., доцент (1.2.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
2.14. Волокитіна Любов Олексіївна, к.е.н., доцент (2.17.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
2.15. Тищенко Тетяна Іванівна, к.е.н., доцент (2.17.) 09.00. – 10.20.
3.3. Бензарь Анатолій Сергійович ст. викладач (приймальна комісія) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
2.14. Кушлакова Надія Миколаївна, д.і.н., професор (2.16.) 09.00. – 10.20.
3.4. Курбанова Аїда Набіївна, к.ф.н., доцент (2.16.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
3.14. Кучинова Наталя Миколаївна, к.пс.н., доцент (3.14.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
3.3. Сидоркіна Раїса Дем'янівна, доцент (2.16.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
3.4. Марчук Юлія Миколаївна , ст. викладач (2.16.) 09.00. – 10.20.
1.6. Житник Микола Олексійович, ст. викладач (1.8.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
2.15. Кутова Наталя Вікторівна, викладач (2.17.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
2.15. Бенькович Наталя Василівна, к.п.н., доцент (2.17.) 10.30. – 11.50.
3.12. Може Ілля Васильович, ст. викладач (3.12.) 09.00. – 10.20.
29.09.2018.
Аудиторія П.І.Б. викладача Час
3.11. Бойко Тетяна Юріївна, к.е.н., доцент (2.17.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
3.1. Слинько Ольга Юріївна, доцент (2.17.) 12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
2.2. Пєстова Оксана Анатоліївна, доцент (2.1.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
3.3. Ченцова Юлія Петрівна, доцент (2.17.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
1.6. Житник Ніна Василівна, к.п.н., доцент (1.2.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
2.14. Волокитіна Любов Олексіївна, к.е.н., доцент (2.17.) 12.20. – 13.40.
3.3. Бензарь Анатолій Сергійович ст. викладач (приймальна комісія) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
2.14. Кушлакова Надія Миколаївна, д.і.н., професор (2.16.) 09.00. – 10.20.
10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
3.4. Курбанова Аїда Набіївна, к.ф.н., доцент (2.16.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
3.14. Кучинова Наталя Миколаївна, к.пс.н., доцент (3.14.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
3.3. Сидоркіна Раїса Дем'янівна, доцент (2.16.) 10.30. – 11.50.
12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
1.6. Житник Микола Олексійович, ст. викладач (1.8.) 12.20. – 13.40.
13.50. – 15.10.
2.15. Кафеджи Галина Анатоліївна ст. викладач (2.17.) 10.30. – 11.50.
2.15. Рєзнік Олег Сергійович, ст. викладач (2.17.) 09.00. – 10.20.

/Files/images/foto/20180917_094027.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 70