Підписатися на RSS

Заходи запобігання поширення нової коронавірусної інфекції

ПОВІДОМЛЕННЯ
Про призупинення освітнього процесу та посилення заходів щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя учасників освітнього процесу ЗІ «МАУП»

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції, листа Міністерства освіти і науки України №с1/9-154 від 11.03.2020 року

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити у Західнодонбаському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» з 12.03.2020р. до 03.04.2020 року карантин та переведення освітнього процесу в особливий режим.

2. Викладачам кафедр забезпечити умови для самостійного вивчення здобувачами вищої освіти денної та заочної форм навчання матеріалу дисциплін навчального плану 2-го семестру з використанням дистанційних методів навчання.

3. Навчальній частині внести відповідні зміни до графіку освітнього процесу для денної та заочної форми навчання і розмістити їх на сайті інституту і на дошці оголошень

4. Встановити, що науково-педагогічні працівники інституту на період введення карантину працюють з студентами в режимі віддаленого доступу, відповідно до розкладу навчальних занять.

5. Навчальній частині, завідувачам кафедр і кураторам груп забезпечити інформування здобувачів освіти всіх форм навчання про припинення аудиторних занять та перехід на дистанційну форму навчання.

6. Встановити на період дії карантину для адміністративного персоналу режим роботи з 9.00 до 16.00 відповідно до затвердженого графіку.

7. Керівництву інституту на період введення карантину:

· посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм;

· не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання;

· здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи.

8. Відмінити на період карантину масові заходи освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.

9. Викладачам і адміністративному персоналу, в яких заплановано відрядження на період карантину, здійснити його додаткове узгодження

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Н.В. Житник

Кiлькiсть переглядiв: 0